Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie.

Aktuality a novinky

  Ambi Pur

  Vnímejte klid, který vás obklopí, když se vzduch naplní čistou a decentní vůní.Pro domov plný svěží a příjemné vůně od značky Ambi Pur.

  Kalendáře a diáře 2024

  Velký výběr kalndářů a diařů pro rok 2024
  Vše, co potřebujete k organizování svého času, najdete v této kategorii. Nejrůznější formáty, druhy a barvy kalendářů, či diářů na Vás čekají právě zde.

  Akrylové dekorační popisovače PINTOR

  Zapojte vaši fantazii! Akrylový dekorační popisovač Pilot Pintor podporuje vaši představivost a kreativitu. Je ideální pro kreslení, barvení, zdobení, popisování, psaní, kaligrafii a další. Díky ultrakrycí síle pigmentového inkoustu na vodní bázi skvěle pokreslí a zbarví různé povrchy, a to i ty nejtmavší. Papír, dřevo, sklo, keramika, plast, kov, tkanina, kamínky.

  Vše co děti potřebují do školy

  V této kategorii naleznete vše co potřebuje správný školák. Batohy, penály, boxíky, sáčky na přezuvky, lahve na pití a další....

  Pilot EcoBall Ocean Plastic

  kuličkové pero z recyklovaných oceánských plastů
  Vyrobeno z 86 % z recyklovaných plastových lahví s podílem 2,5 % recyklovaného oceánského plastu. Tvar těla upozorňuje svým tvarem na použitý materiál. Inkoust na olejové bázi pro hladké psaní. Kulička z karbidu wolframu v hrotu pera zajišťuje přesnou linii a dlouhou životnost hrotu.

  Káva

  Směs vybrané italské kávy se silnou výraznou chutí. Pro milovníky typicky italského stylu espressa.

  PERRIER minerální voda

  Světoznámá francouzská ikona PERRIER. Díky jedinečnému efektu bublin velice příjemně uhasí žízeň, je bez cukru, kofeinu, kalorií a bez nadbytečného množství sodíku. Obsahuje pouze minerální soli a přírodní plyn.

  Výběrová káva

  llycaffè je rodinná společnost s 90ti letou historií. V čele stojí vnuk zakladatele, pan Andrea Illy. Při výrobě se skloubí nejmodernější technologie s tradičním řemeslným přístupem, občas tak s nadsázkou mluvíme o tom, že illy je největší z mikro-pražíren.

  Nábytek

  upozornění na nový ceník
  Vážení zákazníci. Byl vydán nový ceník kancelářského nábytku a židlí, proto se momentálně mohou lišit aktuální ceny na našem e-shopu. Na nastavení nových intenzivně pracujeme. Velice Vám děkujeme za pochopení.

  Velký výběr aktivit pro malé i velké

  Jiri Models u nás na e-shopu
  Dbáme na to, aby veškeré produkty byly kvalitní, účelné, zábavné a graficky hezké. Při jejich vývoji pracujeme s odborníky - JIRI MODELS a.s.

  KIWI WALKER

  KIWI WALKER je vzrušující svěží značka v odvětví domácích zvířat. Naší hlavní zásadou je bavit se bez obětování kvality. Máme rádi barvy, vysoce kvalitní materiály a jedinečný design.

  Metal je Cool...

  Lepení, kreslení, malování a psaní v novém designu.
  Užijte si lepení, kreslení, malování a psaní v novém designu.

  Dopravné

  Vážení zákazníci, informace týkající se účtovaného dopravného.

  Funkční voda FIRST

  Nesycený nealkoholický nápoj s nízkou energeticou hodnotou
  Nesycený nealkoholický nápoj s nízkou energetickou hodnotou různých příchutí.

  Pastelky Kores

  Široký výběr pastelek Kores
  Pastelky Kores se silnou tuhou vyrobené z lipového dřeva. Vykouzlí jasné a intenzivní barvy díky vysokému obsahu pigmentu.

  Vodovky Kores Akureloss

  Intenzivní barvy vodovek Kores
  Vodové barvy Akuareloss mají 12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností. Ideální do školy i pro volný čas.

  Tužka Kores Coach Jumbo s gumou

  Grafitová tužka v Jumbo velikosti

 

Pro získání více informací je potřeba se přihlásit !