Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit


PP 1200 2 - Stůl jednací elipsa - olše

Stoly PROXY - široká variabilita a atraktivní vzhled.

Výšková rektifikace, skryté vedení kabeláže, nohy v kombinaci kovu a lamina.

PP 1200 2 - Stůl jednací elipsa - olše
PP 1200 2 - Stůl jednací elipsa - olše
Cena: 4 582
Cena bez DPH:3 787,00 Kč
Dostupnost:Na dotaz
Zadejte počet kusů!
Koupit
Objednací kód472051-2
Hmotnost24,4 kg
Výrobce
Hobis
Materiál
  • dřevo
Barva
  • barva dřeva
Dekor dřeva
  • olše
Rozměry - š/v/h
  • 120x75.5x90cm
Stoly typ
  • Pracovní stoly přídavné

Vyberte variantu

Pracovní desky

 Pracovní desky stolů řady HOBIS Proxy jsou tvarovány tak, abyste mohli maximálně využít plochu desky a najít optimální pozici pro monitor svého počítače. Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídce i rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanými deskami, které odpovídají normě ČSN EN 527–1.

Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

 Podnože

Kombinace kovu a laminované dřevotřísky dodávají stolům řady HOBIS Proxy neotřelý designový vzhled. Pevnost podnože zajišťuje 18 mm silná příčka, která propojuje nohy stolu. Ty jsou vyrobeny v kombinaci kovového profilu a 25 mm silné desky, olepené 2mm hranou ABS. Nohy jsou osazeny systémem rektifikace, který v případě nerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Na výběr máte dvě barvy kovů – černou a šedou. Laminovaná dřevotříska je ve všech dezénech HOBIS.

 Montáž

Řada HOBIS Proxy nabízí celkem 61 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Efektivitu dopravy do vaší kanceláře zajišťují dodávky jednotlivých dílů stolu, které jsou bezpečně zabaleny. Součástí každého balení je také přehledný návod.