Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Reklamní předměty


Společnost Velkoobchod Vítovec, s.r.o. přináší širokou nabídků reklamních a dárkových předmětů pro Vaši firmu, partnery nebo zaměstnance.


Jak objednat výrobu nebo potisk reklamních předmětů, kalendářů, diářů, firemních uniforem ? V objednávce vždy uveďte:

  • základní údaje firmy
  • kód a název položky
  • barvu či provedení
  • množství
  • kontaktní údaje


Spolu s objednávkou je nutné zaslat i kvalitní podklady pro potisk a výrobu (logo, popřípadě další texty, které mají být součástí potisku), a to výhradně v datové podobě na CD nebo e-mailem. Tiskové podklady (logo) ve vektorovém formátu (nejlépe cdr–Corel Draw). Pokud nemáte vhodné podklady pro potisk, je možno za příplatek (300-500 Kč) nechat zhotovit tyto podklady v potřebné kvalitě např. z vizitek nebo hlavičkových papírů.

100% věrnost barev při potisku zaručí uvedení kódů barev dle vzorníku.

Objednávku na reklamní předměty s potiskem zašlete e-mailem na naši adresu. Pro výběr a objednání reklamních předmětů si vyžádejte katalog reklamních předmětů.

Do 2 pracovních dnů je zaslána cenová kalkulace, po jejím odsouhlasení jsou zaslány náhledy potisku. Termíny pro zhotovení potisku reklamních předmětů jsou 15–45 dnů od obdržení všech podkladů nutných k realizaci zakázky (řádně vyplněná objednávka, loga a texty pro potisk v požadované kvalitě, schválené kalkulace a korektury).