Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

 • NOVINKA - Modelovací hmota MAGIK CLAY PASTEL

  21. únor 2022 - Aktuality
  Na vzduchu tvrdnoucí lehká tvarovací hmota. Set 4 pastelových barev – růžová, oranžová, žlutá, zelená-není nutné pečení. Při uskladnění ve vzduchotěsném obalu může být znovu použita. Snadno míchatelné barvy. Hladší, jemnější a méně lepkavá než tradiční hmota,po zatvrdnutí lze malovat a dekorovat.Hmota před ztvrdnutím pruží a skáče,ideální pro zlepšení motoriky, posílení kreativního myšlení.
 • NOVINKA - modelovací hmota MAGIK CLAY

  21. únor 2022 - Aktuality
  Na vzduchu tvrdnoucí lehká tvarovací hmota.Set 4 pastelových barev – růžová, oranžová, žlutá a zelená.Není nutné pečení.Při uskladnění ve vzduchotěsném obalu může být znovu použita.Hladší, jemnější a méně lepkavá než tradiční hmota.Po zatvrdnutí lze malovat a dekorovat.Hmota před ztvrdnutím pruží a skáče jako hopík.Iideální pro zlepšení motoriky, posílení kreativního myšlení.
 • Akrylové barvy MOLENAER

  4. květen 2021 - Aktuality
  Kvalitní barva určena pro malování na různé materiály. Dobře kryje, vysoký obsah pigmentu. Barva ředitelná vodou. Vyrobena v Holandsku.
 • Pastelky Kores Kolores STYLE

  14. duben 2021 - Aktuality
  Unikátní pastelky Kores Kolores STYLE ve dvou sadách. Moderní obal s výsekem na přední straně. Stříbrné designové vzorování těla pastelky. Ergonomický trojhranný tvar.
 • Prestižní certifikát

  20. květen 2020 - Aktuality
  Jsme velice rádi a poctěni, že náš velkoobchod Vítovec s.r.o. získal prestižní certifikát od ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR " Rodinný Podnik "